امروز : جمعه, 09 آبان 1399

سپهروب

طراحی وب سایت

محصولات شیمیایی ساختمان

با توجه به حجم بالای عایق های رطوبتی مختلف در بازار و لزوم ارزشمندی محصولات این شرکت در بازار ، جهت قرار گیری در سبد درخواستی مشتریان بر آن شدیم تا به طور مختصر مزایای عایق رطوبتی پلیمری شرکت طلیعه پوشش بنا را خدمتتان ارایه دهیم.

عایق رطوبتی پلیمری  بر خلاف دیگر عایق های سنتی و نفتی موجود در بازار طی فرآیند سالم به تولید می رسد و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی در برندارد، لذا برای بدن انسان و محیط زیست کاملا بدون عوارض بوده و همچنین می توانیم در ذخیره مواد نفتی و فسیلی برای نسل های آینده پاکیزگی وسلامت را برای خود به ارمغان بیاوریم. نکته دیگر آنکه در عایق رطوبتی پلیمری دیگر خبری از دود و بوی بد نیست. و به صورت خیلی ساده اجرا میشود از این رو تعدادی از مزیت های عایق های پلیمری را به پیوست به حضورتان تقدیم می گردد.

 

*  روش های ساده  اجرا که با چرتکه ، غلطک و بصورت پاششی قابل اجرا میباشد

* از دیگر ضعوف عایق های نفتی نظیر ایزوگام میتوان به عدم چسبندگی و مصرف بالا ایزوگام مناسب در اورلب ها اشاره نمود که این ایراد در عایق های پلیمری مرتفع شده و عایق از یک دستی و یک پارچگی کامل در تمام سطح برخوردار میباشد.

*  یکی از مشکلات عایق های رطوبتی قدیمی عدم چسبندگی روی برخی از سطوح ساختمانی بود  که عایق های رطوبتی پلیمری مدعی است که از چسبندگی قابل قبول بر روی تمامی سطوح ساختمانی برخوردار میباشد . سطوحی از  قبیل سیمان * آجر * ایزوگام * قیر گونی * سطوح چوبی * گچ  * سفالی * بتنی * سنگی *سطوح فلزی * سرامیک * کاشی و  ....

*  با ورود صنعتی ساز ی به عرصه ساختمان ، محصولات نوین ساختمانی با کیفیت و دوام بالاتری عرضه میگردند که این محصول نیز از طول عمر حداقل 40 سال برخوردار میباشد.

*  این محصول به علت برخورداری از کشسانی و الاستیسیته بالا به طرز چشمگیری ترک های مویین ساختمانی را که بعلت نشست سازه ای پدیدار میگردد را پوشش می دهد در صورتی که ایزوگام همچین خواصی را ندارد.

* از عایق های پلیمری بعلت سهولت اجرا ، ایده آل برای سطوح شیبدار و عمودی میباشد سطوحی که عایق های سنتی مثل ایزوگام و قیرگونی از ایستایی قابل قبولی در آن برخوردار نیستند عایق رطوبتی پلیمری را میتوان به سادگی روی سطوح عمودی مثل دیوار ها سطوح  شیبدار مثل شیروانی ها اجرا کرد.

*  از دیگر مزایای عایق رطوبتی پلیمری میتوان به قابلیت ترمیم ساده و حتی در یک سانتی متر مربع اشاره نمود که با توجه به سهولت اجرا این قابلیت ویژگی مهم محصول ما خواهد بود . فراموش نکنیم ترمیم یک متر عایق سنتی با دردسر های فراوانی روبرو است.

*  عایق رطوبتی پلیمری مقاومت بالایی در مقابل برودت و حرارت از خود نشان می دهد به طوریکه از 140+ تا 70- درجه سانتیگراد خواص اولیه خود را حفظ می نماید. دیگر مشکلات عایق سنتی نظیر جاری شدن در دمای بالا و ترک خوردگی در دمای پایین برای همیشه از بین رفته است.

*  این محصول چه به عنوان عایق رطوبتی کف و چه به عنوان رنگ عایق بر روی نما از سرعت اجرای بسیار بالایی برخوردار است و یک انتخاب خوب برای استفاده در پروژه های انبوه سازی می باشد.

دانلود کاتالوگ


طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی

امروزه طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی ) ، راندمان ( در فضاهای اداری ) ، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسيار بديهی و لازم به نظر ميرسد. زيبايی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند. 

از این رو یکی دیگر از فعالیت های شرکت طراحی و معماری و اجرا و تجهیز دکوراسیون داخلی فضا های مسکونی ، اداری و تجاری است.

این شرکت  با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب ، با دید قوی ، برای رسیدن شما به معماری و طراحی داخلی ایده آل خود کمک می کند. 
 هدف طراحی داخلی عبارت است از بهبود كارکرد فیزیکی و روانی فضاهای داخلی ساختمان‎ها، جهت تسهیل انجام فعالیتهای روزمره زندگی در آنها. بدین‎ترتیب، فضا اصلی‎ترین عنصر طراحی داخلی به شمار می‎رود و حتی می‎توان از طراحی داخلی به فضاسازی داخلی نیز تعبیر نمود. طراحی داخلی در حقیقت با عنصر فضا آغاز می‎شود و در نهایت بایستی به ارتقای كیفیت فضا بیا‎نجامد. 

طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری

شرکت ساختمانی طلیعه پوشش بنا از سال 1388 در زمینه طراحی و ساخت پروژه های مسکونی ، تجاری و اداری به خصوص طراحی و اجرا و تجهیز بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری فعالیت چشمگیری داشته است ، به طوری که این شرکت با همکاری با مؤسسه مالی و اعتباری نور طی سال های 1388 تا 1392 موفق به طراحی و ساخت 20 شعبه از شعبات این مؤسسه در استان های خراسان جنوبی ، خراسان رضوی و گلستان ، تهران و سمنان گردیده است.

همچنین شرکت ازسال های 1391 تا 1393 طی همکاری با بانک صادرات و بانک انصار موفق به احداث و بهسازی 12شعبه از شعبات این بانک ها گردیده است.

لازم به توضیح است شرکت نسبت به طراحی مدرن و ساخت پروژه های مسکونی نیز اقدام نموده است که نمونه ای از این پروژه ها ، احداث ساختمان 26واحدی در شهر گلبهار و احداث ساختمان 12 واحدی در مشهد می باشد.

اطلاعات تماس

آدرس :
مشهد، خیابان قاضی طباطبایی - بین قاضی طباطبایی 14 و 16 - پلاک 27
تلفن تماس :
051-37267085
ایمیل :
این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

پروژه های ما

محصولات شرکت